#dorenifera

LEOPARD BLOUSE

Because of Christmas I’ve prepared for U several blouses as perfect gift for U or your relatives. The second blouse is warm, black, oversize with purposely ragged and deeper neck. Sweatshirt ideal for fans of panther, leopard or vintage motif. This pattern was sewn on the back and in the front as a little pocket on the left. Original? For sure! Personalized for those whose middle name is predatory.

* * *

Z okazji zbliżających się Świąt przygotowałam dla Was serię kultowych i emanujących indywidualizmem bluz – jako prezent idealny dla siebie lub swoich bliskich! Kolejna propozycja to ciepła, oversize, czarna bluza z głębszym wycięciem przy szyi, celowo poszarpanym. Bluza idealna dla fanów i fanek motywu pantery, leoparda oraz vintage. Motyw ten naszyty został na całych plecach, a także w postaci małej kieszonki z przodu. Oryginalnie? Pewnie! Spersonalizowane dla tych, których drugie imię to drapieżność!

Przy tej okazji pomyślałam też o własnych życzeniach, które chciałabym skierować, nie do Mikołaja, a #dorenifera! Bo Mikołaj się skończył, czas na Renifera! Projektowanie i szycie to czasochłonna i złożona pasja, ale bardzo satysfakcjonująca i ciesząca! Wymagająca cierpliwości, pokory, odpowiednich umiejętności, no i oczywiście narzędzi! Ja właśnie w tej sprawie #dorenifera! Chciałabym, ale tak bardzo chciałabym by w efekcie finalnym moje projekty były świetnie prezentowane na zdjęciach, z  najmniejszymi detalami, bo to w tej branży to najważniejsze! Prezentem idealnym, zapewniającym mi tak rewelacyjne efekty byłby aparat lustrzanka, z czym zwracam się #dorenifera, który w tym roku razem z PZU spełnia najciekawsze życzenia świąteczne. Zgodnie ze świątecznym zwyczajem – prezent za prezent! Myślę, że wtedy i #dorenifera trawi jakiś zmyślny prezent, w postaci niebanalnej czapy czy bluzy, która będzie go rozgrzewała, podczas dostarczania świątecznych prezentów!

#Dorenifera: Pamiętamy o Tobie i nie damy Ci zmarznąć! A czy Ty pamiętasz o mnie:)?

Photo: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE