miejska rowerzystka

 

Miejska rowerzystka takim maniem spokojnie mogłabym określić siebie i mój styl życia! Z  prostych, trzech przyczyn:

1) oszczędność nie tylko pieniędzy, ale i czasu, jeżeli chodzi o krakowskie kroki uliczne;

2) aktywność – sport, zdrowie i rekreacja w jednym, a wszystko na wolny powietrzu z wiatrem we włosach;

3) upragniona niezależność od wszelkiego rodzaju rozkładów jazdy, przepustowości ruchu ulicznego czy możliwość zaparkowania gdziekolwiek i załatwienia mnóstwa spraw po drodze

Powiem Wam w sekrecie, że możliwość poleżania 15 min dłużej w łóżku, jaką daje mi jazda rowerem vs tramwajem do pracy, tak mnie rozleniwiła, że ostatnio bez względu na pogodę wybieram właśnie rower.

Jakby się mogło wydawać nie wszystko jest jednak takie kolorowe… Utrzymanie rowera wcale nie jest takie tanie, a sprzęt jak każdy, co jakiś czas potrzebuje serwisowania. Fajne jest jednak to, że sporo przy nim da się zrobić samemu, a podstawowy serwis znaleźć można na organizowanych akcjach serwisowania rowerów czy znakowania w wielu miejscach w Krakowie (szczególnie przed sezonem).

Inne niebezpieczeństwo to sama jazda, ścieżkami, ulicą czy własnymi drogami. Na ten temat każdy doświadczony rowerzysta mógłby opowiedzieć multum historii, ale na tym jednak zakończę, bo nie każda z nich godne jest opowiadania!

W nietypowej sesji z rowerem zobaczyć mnie możecie w mojej autorskiej bluzie, z głębszym cięciem z tyłu i życiowym napisem Mam być szczera czy miła…, zestawiona z białymi rurkami, a do tego płaszczyk kubełkowy (pochodzący z kolekcji LOOK BACK) w kolorze baby blue z białymi przedłużeniami na rękawach. Torba koszykowa, a także cały design rowera to także moje dzieło.

 

płaszczyk kubełkowy 250 pln

100% wełna

na zdjęciu rozmiar S (36) 

 

 bluza 150 pln 

dzinina dresow, wiskoza, elastan

na zdjęciu rozmiar S/M

 bluza oraz płaszczyk www.nataliagorzolka.pl / spodnie Bershka / tramki Esprit

Photo: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE