Prezent, którego brakuje kobiecie! + konkurs

Biżuteria, perfumy, akcesoria – każde z wymienionych to idealny prezent dla niej. Ale czy na pewno wyjątkowy? Czy jest coś czego my-kobiety nie posiadamy? Przedmiot, który stać się może prezentem, jakiego brakowało? „Coś”, co podkreśli wyjątkowość, celebruje indywidualizm i rozpieści fantazje! Już wiecie, co?

Brawurowy ryzykant czy uprzejmy klasyk?

Pierwszy z nich nie boi się podejmować wyborów w imieniu obdarowanej. Wręcz przekonany jest do swojej słuszności czy propozycji miłej odmiany. Drugi to synonim bezpiecznych wyborów, dobrze znanych zapachów oraz uniwersalnych bonów podarunkowych. Każdy z prezentów mniej lub bardziej spełni swoje zadanie, może nawet zaskoczy albo pomoże odkryć dotąd nieznane preferencje.

A gdyby tak bezpieczny klasyk mógł zaskakiwać?

Minął tydzień od zakupu klasycznych, zimowych botków, których kupno stało się dla mnie miłą odmianą i wyjątkowym przeżyciem. Zdarza mi się długo szukać dopasowanych do własnego stylu i wygody butów w rozsądnej cenie, nie tracąc na jakości. Gdy już je znajduję często okazuje się, że nie ma ich w mojej ulubionej palecie kolorystycznej. I wtedy wszystko zaczyna się od nowa, znacie to uczucie?

A gdyby tak zaryzykować, zaprojektować własne botki? Nie odważyłabym się jednak ingerować w konstrukcję buta przygotowaną przez ekspertów i przetestowaną przez pokolenia kobiet. Sama doskonale wiem, że nie warto łamać sprawdzonych krawieckich standardów dla nietypowych rozwiązań. Z reguły niepoparte doświadczeniem okazują się porażką. Co innego zmiana koloru, materiału czy printu – w tej dziedzinie nie warto się ograniczać tylko do oferty sklepowej!

Zobacz również: Jak robić zakupy z korzyścią dla domowego budżetu?

         

Warsztaty projektowania botków

Doskonałej zdaję sobie z tego sprawę lanckorońska marka obuwnicza Lan-Kars. Rozumie potrzeby kobiet, które wiedzą jak powinien wyglądać ich botek na zimę i wychodzi im na przeciw! Organizowane w cenie zakupu pary botków warsztaty z możliwością samodzielnego projektowania to nie tylko idealna para butów na kilka sezonów, ale także jakość przypieczętowana wieloletnią obecnością marki na rynki. Dodatkowo cudowna atmosfera, kilka godzin dobrej zabawa oraz nowe znajomości – to wszystko w regularnej cenie botków! W zaledwie tydzień – tyle czekałam na swoją idealną parę botków.

Idealny prezent dla niej

Cykliczny charakter warsztatów sprawia, że wykupione warsztaty można wykorzystać w dowolnym momencie roku. Marka wraz ze zmianą sezonu oferuje warsztaty projektowania botków, półbutów ect. Dodatkową zaletą warsztatów jest ich weekendowy charakter. Dzięki temu z tej propozycji mogą skorzystać także przyjezdni, a przy okazji zaplanować romantyczny pobyt w Krakowie, czyż to nie cudowny pomysł na prezent dla niej? Nowy termin warsztatów tutaj

Konkurs

Aby przekonać się o wyjątkowym charakter tych warsztatów marka postanowiłam zorganizować konkurs, w którym można wygrać udział w warsztatach projektowania zimowych botków. Zadanie konkursowe to łatwizna! Z dobrej zabawy podczas warsztatów możesz skorzystać nie tylko Ty, ale także Twoje przyjaciółki. Wystarczy, że polubisz dedykowany warsztatom profil marki: Zaprojektuj buty by Lan-Kars Shoes oraz post konkursowy, a w komentarzu zaprosisz do zabawy swoje przyjaciółki. Proste? Zatem do dzieła!

ZOBACZ TAKŻE