Be classy, be smart, be a woman! COLLECTION: LOOK BACK

Kolekcyjne wpisy na blogu zamykam postami, od których wszystko się zaczęło, czyli od zestawów sukienek z płaszczami kubełkowymi w wersji smart casual/classy.

Ostatnio miałam okazję udzielić wywiadu dwóm zdolnym, przygotowującym się do ambitnego projektu studencką UEKu w Krakowie. Ich pytania obudziły we mnie refleksję, że gdyby nie to miejsce w wirtualnej przestrzeni – mój blog, moja wirtualna pracownia, dostępna dla wszystkie, w żaden sposób nie byłaby w stanie zmierzyć i zobaczyć efektów pracy i własnego rozwoju.

Kilka dość ostrych zakrętów, jakie miały miejsce w moim życiu ostatnio, spowodowały, że zapomniałam o znaczeniu tej przestrzeni, nadziejach, planach i marzeniach, jakie w niej pokładam. W porę jednak zawróciłam z drogi donikąd, na której „karmiono” mnie mrzonkami, w które ja uwierzyłam, dla których częściowo zrezygnowałam z siebie.

Dlatego tak ważne jest by w głowie i sercu zawsze mieć mocno wyryte swoje marzenia, cele, spisane na kartce czy jak w moim przypadku – w moim wirtualnym światku. Na dzień dzisiejszy wiem, że tylko to, co jest moim flow i daje mi siłę każdego dnia jest warte każdego poświęcenia! Mam nadzieję, że już niebawem zobaczymy się na moim pierwszym pokazie i kto wie może to będzie już sezon jesień/zima 2014/2015. Tego sobie i Wam życzę!

WHITE MYSTERY dress 190 pln 

na zdj. rozmiar S/M