spodnie business cigarillos

Przygotowując się do nowej roli, potrzebuję kilka klasycznych setów, które wzmocnią moją pewność siebie, a emanował będzie ode mnie profesjonalizm, dobre samopoczucie oraz gustu i styl. Taka branża!

Branża mody, własny pomysł, zespołowa realizacja, czyli pierwszy start up oraz konkurs Kraków Business Starter, organizowany przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Krakowie oraz szwajcarską instytucję finansową UBS. Mogę Wam jeszcze zdradzić, że naszą najsilniejszą konkurencją jest Showroom, DaWanda czy Pakamera. Resztę smaczków zostawiam sobie na kolejny etap rozstrzygnięcia konkursu na krakowskie pomysły biznesowe.

Każdy z nas, z pewnością nieraz widział siebie jako Pana/Panią prezes własnej firmy. Mało kto jednak próbuje po to sięgnąć. I ja z pewnością zostałabym tylko z marzeniami, gdyby nie wsparcie i motywacja mojego partnera, który zauważył potencjał w moim pomyśle, udoskonalił go i razem ruszyliśmy w kierunku jego realizacji. Tak właśnie znaleźliśmy się w 25-ątce na 83 konkursowe start up’y, a aktualnie czekamy na wyniki półfinałowej 10-ątki, która otrzyma półroczne finansowanie swojej działaności w AIP, z całym zapleczem prawnym oraz księgowym, a także biurem. Jest o co walczyć!

A poniżej pierwsza biznesowa sesja oraz mój projekt pierwszych spodni z wzorzystymi poketkami, bo nie zawsze biały, by być eleganckim, musi oznaczać monotonię i nudę?!

  kurtka Bershka l spodnie oraz bluzka Otwieram Szafę l sandały Stradivarius

 

Photo&Editing: Gabriella M Photography
MUA: Anna Jeziorek

ZOBACZ TAKŻE