butterfly pink powder crop top

 Często w życiu jest tak, że boimy się wprowadzać w nasze niby uporządkowane, często schematyczne życie zmian, bo uważamy, że i tak jest dobrze i lepiej tego stanu nie pogarszać. Rzadko kiedy myślimy odwrotnie – o tym, że może nam to wyjść tylko na lepsze – poprawić nasze samopoczucie, sytuację finansową czy komfort życia. Niewygodny współlokator, kiepska atmosfera w pracy, niski standard życia, ciągła frustracja z powodu kiepskich zarobków czy to naprawdę jest synonimem słowa „jest dobrze”?!

Fajnie jest mieć wtedy wokół siebie kochających bliskich oraz szczerych przyjaciół, którzy są w stanie naprowadzić nas na właściwy tok myślenia – nie ofiary, a ocalałego. To wcale nie jest tak, że sytuacja już taka jest i lepiej tego nie zmieniać, trzeba wejść na myślenie – że tak jest, ale ja się z tym nie zgadzam, jestem mi z tym źle i chcę to zmienić. Każdy z nas ma plany i marzenia – jedni większe i bardziej duchowe, inni mniejsze i bardziej egzystencjalne. Dlatego nie bójmy się dążyć do nich i nie traćmy czasu na sytuację, w której jest nam tylko dobrze. Moje i Wasze życie powinno być piękne, a słowa jakie usłyszę w odpowiedzi na pytanie Co u Ciebie? powinny brzmieć: jest genialnie, super, tak jak sobie zaplanowałem/am, wymarzyłem/am. Wokół takich ludzi chcę przebywać i tak chcę być odbierana – nie jako frustrat tylko jako szczęśliwy i zadowolony ze swojego życia człowiek.

Wiadomo wszystko przychodzi z czasem i mnie trochę czasu zajęło zrozumienie swojej sytuacji, zdiagnozowanie swoich potrzeb, planów i realną ocenę sytuacji życiowej. Wszystko to jednak spowodowało, że piszę dziś dla Was, pełna nowych chęci i sił do życia oraz pracy, ze swojego nowego, wspaniałego miejsca na ziemi. W moim przypadku zmiany wyszły mi zdecydowanie na lepsze i przekonałam się o tym bardzo szybko, a Ty? Nie zwlekaj z wprowadzeniem zmian do swojego życia, jeżeli czujesz, że obecna sytuacja Cię frustruje, a swoje życie określasz jako odtwórcze bytowanie.

Silniejsza i pewniejsza siebie prezentuję odważną propozycję stylizacyjną w kontrowersyjnym kolorze pink powder oraz brawurowym modelu crop. Ten słodko-landrynkowy zestaw szortów high waist oraz cropu pink powder butterfly własnego projektu przełamałam czernią w skórzanym wydaniu. To zestawienie kolorystyczne bardzo przypadło mi do gustu, dla mnie kolor powder pink jest nową bielą tego lata.

 jacket Bershka l crop Otwieram Szafę l shorts SH l heels Stradivarius l big shopper Hugo Boss

ZOBACZ TAKŻE