crop top & pencil skirt

 

Allow to wear?! Who and what can to wear? What suit to me and what is banned?! Those and many other questions each day make busy our head! There isn’t one good answer for everyone. My really courage proposition can show it as a really serious issue.

The combination of crop top with a pencil high waist skirt that I’ve presented this time is risky and demanding. Perfect for women with sleek, flat and sculpted abdomen, emphasizing their feminine strengths as narrow waist, rounded hips and bottom and shapely breasts. In combination with a matching pencil skirt to mid-calf can be very sensual experience for others and a source of pride for yourself. Life, however, shows that often those, who shouldn’t have any doubts, have it a lot and those, who have huge courage, shouldn’t have it less.

In sum for those of you, who are afraid – I wish be more self-confident and come to my fashion world for crop top and for another of you I can say, more fitness&sport and also see you on Outfit Latte, where really soon can see new, limited sweatshirt!

* * *

Dozwolone do noszenie! Co można, czego lepiej nie zakładać, a co i dla kogo jest zakazane?! Każdy z nas odpowiada sobie na to pytanie, w trakcie zakupów, wstając rano i chcąc coś założyć na siebie lub przed spotkaniem ze znajomymi czy randką – Co powinienem/am założyć? A czy to pytanie nie powinno brzmieć, co do mnie pasuje, co mogę, a co mi wypada… Myśli i dylematy mnożą się, tak samo jak frytki, orzeszki, paluszki czy chipsy wieczorami przy naszych kanapach!

Połączenie crop top z ołówkową spódnicą z wysokim stanem, jakie zaprezentowałam Wam tym razem na sobie, jest zestawieniem ryzykownym i wymagającym. Dużo brakuje mi do mojego kobiecego ideału, a przy moim 164 (w porywach, czyt. w dowodzie do 166) i 56 kilogramów zestaw ten mógł okazać się katastrofą. Dlatego świadoma swojego ciała i możliwości zaproponowałam tę stylizację modelce, która bez większego wahania zgodziła się i wyglądałaBY w tym cudownie WyglądałaBY, bo tak się nie stało! Pech chciał, że zachorowała i sama projektantka musiała zrealizować, jakże ryzykowną stylizację na sobie samej. Ideałem może i nie jestem za to odwagi mi nie brakuje! Dzięki mojemu dość aktywnemu trybowi życia, pracy i absorbującej pasji dobrze trzymam formę i ku własnemu zdziwieniu w sam raz [jak to mówi mój Kierownik] „spasowałam” do tego projektu! Crop top może okazać się dużym atutem dla kobiet o zgrabnym, płaskim i wyrzeźbionym brzuchu, podkreślając tym swoje kobiece atuty jak wąska talia, krągłe biodra i pupa oraz kształtne piersi. W połączenie z dopasowaną ołówkową spódnicą do połowy łydki może okazać się bardzo zmysłowym doznaniem dla innym i powodem dumy dla siebie samej. Życie jednak pokazuje, że często tym, którzy mogą sobie na to pozwolić brakuje odwagi, a Ci drudzy z kolei mają jej aż nadmiar.

Puentując, tym z obawami więcej odwagi życzę i zapraszam do mnie, a tym z jej nadmiarem mówię fitness-sport i także zapraszam do mnie po równie zmyślna i zmysłową serię bluz, gdzie już niebawem ukaże się nowy, limitowany egzemplarz!

Photo: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE