denim black

spódnica high waist [59 pln] /denim jacket [79 pln] / blouse [69 pln]  www.nataliagorzolka.pl

Już ostatnio rozpisywałam się trochę na fan page o udanym poranku, co to słowo dla Was oznacza i jaki wpływ ma na Wasz dzień. Ja osobiście lubię sobie z rana „posłodzić”, dlatego też popijając ciemną, jak dzisiejsza stylizacja herbatę, solidnie przesłodzoną, jak to mam w zwyczaju, a przy tym rozkoszując się smakiem domowej szarlotki nabieram ochoty na pisanie i inspirowanie Was!

Jest jeszcze coś, co zwiększa moją skalę satysfakcji z dnia: poranna aktywność sportowa oraz dobre wieści z rana… Ale o tych na razie jeszcze cisza, wszystkiego się dowiecie niebawem. Zdradzić mogę, że moją kolekcje wiosna/lato 2014 LOOK BACK, 7 sukienek inspirowanych kobiecością naszych pleców – odkrywając je czy stawiając na pierwszym planie podziwiać będzie można na pewnym pokazie!

Moje małe miejsce w sieci, w globalnej wiosce, jaką jest internet – mój blog to chyba jedna z rzeczy, którą odkryłam niecały rok temu i która cieszy mnie najbardziej na świecie! Podnosi na duchy w gorszych momentach i budzi moją wiarę w siebie oraz dumę z efektów, a ostatnio nawet umacnia pewność siebie. Bardzo miłą nobilitacją jest to, że posty z moją osobą na zdjęciach cieszą się o tak dużą popularnością wśród Was. Dla mnie jako duszy tego miejsca, autorki projektów jest to niezwykle radujące i chciałabym właśnie tutaj podziękować za te wszystkie pozytywne komentarze jakie trafią do mnie dotyczące samych projektów, pomysłów na stylizacje, zdjęć czy zaangażowaniu i pasji, z jaką to wszystko wykonuję. To właśnie Wy jesteście najwyższą nagrodą i „wypłatą” za to, co tworzę!

A już dziś mam dla Was trochę klasyki, ale w jakże kobiecych w kształtach. Czarna spódnica z wysokim stanem (high waist), rozkloszowana z elementami elegancji w postaci złotego zamka z boku. Kobiecość ukryta pod rozkloszowaną czernią, podkreślając talię kobiet, nawet tych, które niejednokrotnie narzekają na jej brak, dzięki gęstemu kloszowaniu, kamuflująca szersze biodra czy uda. Zaprezentowany total black look ożywiłam dzięki zestawieniu różnych struktur i printów oraz ponadczasowemu, i jakże uniwersalnemu jeansowi.

Photo: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE