flowing trousers

Przyzwyczajona do wąskich i dopasowanych spodni typu rurki niechętnie patrzyłam w stronę nadciągającego trendu szerokich spodni flowing trousers. Moje pierwsze skojarzenia z tym fasonem to: moja mama i moda sprzed 10 lat. Zlewająca mnie ilość zdjęć i informacji zewsząd o „wygodnych, luźnych flowing trousers na lato 2015” doprowadziła mnie do modowej gorączki, a ta wywołała u mnie chorobę zachcianka. Postanowiłam zmierzyć się z tym krojem sama, po swojemu.

spodnie flowingMK torebka

 Niekoniecznie chciałam mieć flowing trousers z wysokim stanem, jakie zobaczyć możemy w każdym sklepie sieciówkowym. Nie lubię spodni opinających na brzuchu czy też wizualnie poszerzajacych biodra/pupę. Mój ulubiony model spodni oraz najlepszy przyjaciel mojej sylwetki to klasyczne bidorówki. Więc wg swojego pomysłu odszyłam swobodne w kroju, o maksymalnej długości (do ziemi), poszerzone spodnie w stanie biodrówki i kolorze tak nieoczywistym dla mojej marki jakim jest nude/beż.

Spodnie te połączyłam z sezonowym crop topem w kolorze białym z ng-kolekcji ss’15, który w pełni pozwala na prezentację spodni, a także zmniejsza szerokość bioder/pupy czy też lepiej ją kamufluje (dla tych z kompleksem szerokich bioder). Spodnie z wpisu to prototypy – jeden jedyny model. Modele w sprzedaży, jakie możecie zobaczyć chociażby na moim instagramie, to opływająca ciało bawełniana satyna, również w kolorze nude mieniąca się na złoto. Spodnie o długości maxi pozwalają na stylizacje z płaskim obuwiem, nawet wtedy unoszą się jeszcze nad zmienią ok.1-2cm.

Ograniczone krojem dopasowanie, wygodny fason, pracujący materiał i mój ulubiony kolor na lato, w którym po prostu czuję się bezpiecznie oraz zawsze elegancko.

Spodnie idealne dla:

Wysokich kobiet. Zarówno szczupłych – flowing trousers zbudują właściwe proporcje sylwetki, ale również dla tych bardziej kobiecych, które dzięki temu fasonowi i kolorowi wysmuklą oraz wydłużą sylwetkę.

Kobiet o wąskich biodrach. Poszerzane spodnie poszerzą także twoje biodra i nadają im kobiecych kształtów klepsydry.

Kobiet o umięśnionych udachFason ten pozwoli Ci na większą elegancję, co tak ciężko jest uzyskać przy mocno dopasowanych spodniach, które nadal podkreślają sportowy charakter twojej sylwetki.

Pamiętajcie, że od reguł istnieją wyjątki i możesz się nim okazać akurat Ty, ponieważ moda nie zna rozmiaru! Sama swoim wzrostem i wymiarami nieraz obalam modowe stereotypy. W moim słowniku nie ma słów: coś nie jest dla mnie, dopóki nie spróbuję!

flowing beż

 

zegarek Lorusflowing spodnie

spodnie flowing trousers

ZOBACZ TAKŻE