Hard Rock Cafe

Styl college wywodzi się amerykańskich high school, a dokładniej ze stylu ubierania się nastolatków uczęszczających do nich. Jego cechami charakterystycznymi są plisy, krata, cyfry, bawełniane zakolanówki, kurtki varsity/bejsbolówki, generalizując mundurki szkolne oraz stroje graczy rugby i cheerleaderek.

W swoim najnowszym projekcie haute couture wykorzystałam cechy stylu college – podwójne zero na tylnej części sukienki oraz materiał – ten sam, z jakiego wykonywane są koszulki graczy rugby czy cheerleaderek. Rozwiązaniem innowacyjnym projektu są głębokie cięcia pod pachami, bliższe stylowi boying.

Wygodna i praktyczna długość sukienki, odmładzający motyw stylu college, seksowne głębokie cięcia, a przy tym podkreślająca kobiece kształty – zwężając się od bioder w dół. Sukienka mojego projektu pozwoli Ci się poczuć kobieco i seksowanie w sportowej koszulce rugby’sty, a przy tym Twój strój dla Ciebie pozostanie wygodny.

Niestety z pośpiechu, jakiemu dałam się ponieść podczas projektowania, nie zrobiłam zdjęć koszuli przed cięciami i zmianami. W kilku zdaniach – jeszcze 24 godziny temu była to męska koszula oryginalna Hard Rock Cafe w rozmiarze M. Odcięłam krótkie rękawy [głębokie cięcia aż do talii], z których wykonałam dolną część sukienki – zwężająca się od poziomu bioder mini z rozcięciami po bokach.

Bardzo ważnym elementem mojego setu jest bielizna! Można zaszeleć przy jej wyborze. Aby podkręcić charakter setu ja wybrałam czarny stanik z przeźroczystymi wstawkami po bokach w czarne małe kropki oraz z czerwonymi wykończeniami i serduszkiem na plecach. W sukience mojego projektu spora część stanika jest widoczna, dzięki ostrym cięciom z boku, dlatego warto wybrać bardziej wyrazistą bieliznę, niekoniecznie sportowy stanik, która doda naszej stylizacji więcej seksapilu i będzie przysłowiową kropki nad i całego setu.

 SETOWY COLLEGE

dress by DIY/ handbag Louis Vuitton / shoes Esprit / bra Intimissimi

ZOBACZ TAKŻE