jungle of black and white

Składając sobie okazjonalne życzenia zawsze powtarzają się te same sentencje: spełnienia marzeń, samych sukcesów i wielkich planów. Marzyć i planować jest pięknie, i to z pewnością nas rozwija. Co jednak, gdy tak długo noszone w sobie marzenia czy wyznaczone plany rozlewają się czy też po pewnym czasie dezaktualizują?? Rodzi się wtedy pytanie Czego ja tak naprawdę chcę…

Pytanie, na które nieraz ciężko jest sobie samemu odpowiedzieć. Pytanie, które wprowadza w naszym życiu zamieszanie i zarazem motywuje do poszukiwania „czegoś” innego, odnajdywania w sobie nowych pokładów. Dlatego warto zapisać je na kartce, a pod nim wypisać kilka szczerych odpowiedzi, swoich mocnych i słabych stron  – to z pewnością pomoże nam znaleźć tę właściwą odpowiedź w danej chwili. Bo jak wiadomo nic nie jest stałe, nic nigdy nie jest na zawsze takie samo. Plany i marzenia zmieniają się w miarę oczekiwań, apetytu, świadomości oraz poglądów. Nie bójmy się reorganizować i modyfikować ich co pewien czas, by nie popaść w rutynę!

Nikt nie lubi stagnacji w życiu, związku czy pracy. Życie cały czas płynie, partner/ka w związku się zmienia, a praca przestaje spełniać nasze oczekiwania… Może to jest właśnie ten moment, w którym warto sobie podsumować pewne kwestie i wprowadzić modyfikacje??

Ja to pytanie na kartce zapisuję sobie regularnie, by w żadnej ze sfer mojego życia nie dopadła mnie sztampa i na razie świetnie mi to wychodzi, dawkując sobie, co jakiś czas nowe emocje i mały miszmasz… By na nowo stworzyć swój życiowy status quo!

kurtka Bershka l top H&M l spódnica SH l buty Stradivarius l torebka Hugo Boss
Photo &Editing: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE