knitwear suit/dzianinowa grasonka

What you like the most? Day off?! Why? Because you have time for yourself, time to feel good and comfortable? Day of being lazy and wearing the most comfortable clothes? Why you can’t feel like this each day!? I wanna give such nice and pleasant feeling every day with my knitwear suit. 

It’s not a duty that women should wear a skirt, I offer you 3 ways: skirt, shorts until knees or skirt-shorts, as you like. Just wanna that every workday you will feel like you’re at home such amazing and cozy! Write to us and tell your dimensions. We really like sewing for sophisticated women. Will spend time as much you need to find perfect model for you and advise you the best color or pattern for you taking into account your taste.

* * *

Uwielbiamy ten stan, gdy w końcu mamy wolny dzień! Nic nas wtedy nie goni, żadne obowiązki na nas nie czekają i jesteśmy w domu! Wyłączamy telefony, ściągamy wtedy zegarki i wskakujemy w najwygodniejsze ciuchy! Czemu nie czuć się tak cały czas, na co dzień? Czy nie najważniejsze jest dla naszego komfortu psychicznego i fizycznego poczucie wygody? Ja chce Wam takie poczucie dać! Chcę, żebyście się czuli tak wygodnie jak ja w swoim stroju podczas 8 godzinnej pracy przy biurku, długich godzin spędzonych za kółkiem, pracy w terenie, dnia spędzonego na uczelni lub w szkole czy biznesowego spotkania. Nic prostszego jak tylko złożyć na siebie dzianinową garsonkę!

Bez narzucania, że kobiety powinny nosić spódnice – niech każdy założy, co lubi i poczuje się w moim dzianinowym zestawie jak w wolny dzień spędzony w dom, w dresie! Kto nie chciałby tak właśnie czuć się w pracy? Piszcie do nas ze swoimi wymiarami, bo my szyjemy tylko dla kobiet wymagających uwagi i poświęcenia czasu w doborze idealnej wersji dzianinowej garsonki. Pomożemy też dobrać odpowiedni zestaw kolorystyczny czy wzór, odpowiadający Twoim upodobaniom kolorystycznym.

Czy nie jest dla nas ważny komfort i dobre samopoczucie w pracy, gdzie spędzamy ponad połowę naszego życia?!

Photo: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE