Kobiety sukcesu noszą szpilki

Udowodnione jest, że kobiety, które noszą szpilki częściej odnoszą sukces! To warunkuje naszą, kobiecą mentalność. Stosując pewnego rodzaju ograniczenia wobec samej siebie – buty na obcasie: nie do pracy, nie na zakupy… Wprowadzamy bariery, zamykamy się na nowe doświadczenia!

Odwaga, ryzyko i nawet „niebezpieczeństwo”, jakie podejmujemy zakładając o 7:00 rano szpilki, szlifuje w nas silną wolę, odporność na niedogodności, hartuje i uczy kontrolować fochy, zarządzać nimi, a nie na odwrót – one nami! Każda kobieta sukcesu powinna potrafić zarządzać po pierwsze własną „dupą”, po drugie własnymi fochami. Na nasze fanaberie nie ma miejsca w świecie damsko-męskiego biznesu!

Co więcej te sztuczne 7-10 cm często dodaje nam nie tylko (wymarzonego) wzrostu, ale i pewności siebie, zdecydowania oraz zaradności. Kto z nas nie pamięta reklamy Mentos The Freshmaker, gdy jeden obcas się złamie należy zażyć mentos, oderwać drugiego i z uśmiechem iść dalej!

Nieważne czy modeling (Ania Rubik), polityka (Angela Merkel), show-biznes (Oprah Winfrey) czy „zdesperowane panie domu” (Michelle Obama) wszystkie wielkie damy i kobiety tego świata, które odnoszą sukcesy chodzą właśnie w szpilkach! Oczywiście wynika to z ich stanowisk i profesji, nienaganna prezentacja jest od nich surowo wręcz wymagana.

Można pokusić się o stwierdzenie, iż szpilki atrybutem kobiet sukcesu! Zgodnie ze słowami piosenki: Sex appeal to nasza broń kobieca (…), czym by on był, bez szpilek?!

Kto uległ w tym sezonie modzie na bieliźniane sukienki i bluzki?! Ja swoją wersję sukienki w bardzo klasycznym i kobiecym wydaniu posiadam już 1,5 roku. Zakupiłam ją w Brukseli i należy ona do rzeczy stay forever w mojej szafie, które w stylizacjach pojawiają się co pewien czas, w odświeżonych odsłonach i nigdy nie staną się dla mnie passe. W połączeniu z czerwonymi szpilkami oraz nową kopertówką z Mohito będę kokietować, manipulować i wykorzystywać do swoich celów!

dress H&M / jacket Bershka / heels Pull&Bear / envelope Mohito

ZOBACZ TAKŻE