kolekcja LOOK BACK, section: sport

 

Moja kolekcja to tak naprawdę minuta po minucie z życia kobiety. Każdego dnia, najczęściej po przebudzeniu, chcemy wyglądać olśniewająco, bez zbędnego kombinowania pt.: „Co mam na siebie założyć?!” Często szukamy rozwiązań klasycznych, ale zaskakujących nas samych oraz intrygujących innych. Wtedy to sięgamy po sukienki z kolekcji LOOK BACK cz. wyjściowa.

Z kolei wychodząc do pracy chcemy wyglądać profesjonalnie, a także wzbudzać zaufanie oraz potwierdzać swoje kompetencje strojem, w takich sytuacjach ratuje nas dopasowany zestaw: spódnica + bluzka z kolekcji LOOK BACK, sekcja: casual.

Aż w końcu przychodzi ten upragniony dzień, często zwany „piąteczkiem” bądź „piątuniem”, czy też po prostu weekendem, kiedy to w końcu chcemy poczuć totalny luz i swobodę najczęściej zakładając swoje ulubione dresy „podomki”, w zaciszu domowym, na piknik czy trip rowerowy. Czasem blokuje nas jednak obawa przed wyjściem w tzw. podomce poza muru swojej domowej alkawy. I tym razem wychodzi nam naprzeciw kolekcja LOOK BACK z sekcją: sport. Nasza propozycja to, tak bardzo przez wszystkich ukochany dzianinowy dres, w którym nadal zachowacie swój szyk i styl, dzięki wstawką z białej eko-skóry. W którym spędzicie leniwe popołudnie w domu przy książce na ulubionej sofie, wyjdziecie z bliskimi na spacer, zrobicie sobie przejażdżkę rowerową swoją ulubioną, leśną trasą czy też tradycyjnie w niedzielne popołudnie skoczycie na zakupy.


szare dresy z białą, skórzaną wstawką z eko-skóry: 130 pln

na zdj. rozmiar S (36)

crop top 99 pln

na zdj. rozmiar S (36)
crop top & dres www.nataliagorzolka.pl / szpilki Pull&Bear

 

Model: Katarzyna Maziarz
MUA: Anna Jeziorek & Katarzyna Długosz
Photo: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE