Kurtka denim z motywem etnicznym

 denim jacket with ethnic motif size M

 

 denim jacket with ethnic motif size XL

 

Zadowolenie i satysfakcja po dobrze wykonanym projekcje – uczucie bezcenne dla początkującej projektantki-amatorki! Ostatnio nic mnie bardziej nie cieszy i motywuje jak projektowania, a następnie ręczne wykonanie moich pomysłów. Wszystko to robię sama – od momentu zakupu odpowiedniej kurtki jeansowej, przez poszukiwania właściwego materiału jako elementu pasującego do niej i do mojej wizji, po zaprojektowanie i ręczne wykonanie. Człowiek orkiestra to JA! Cały ten proces zamyka się w kilka dniach pracy, a po wykonaniu dobrej roboty zasypiam jak niedźwiedź i czasem nawet chrapie.

Całe to zmęczenie i nieraz ciężka praca do później nocy – to nic, przy efekcie i zadowoleniu kupujących! Tak o was chodzi – bo kim byłby artysta bez swoich fanów!

Najnowszy projekt DIY by Gorzi to – kurtka denim z motywem etnicznym! Wersja limitowana w postaci dwóch egzemplarzy kurtki – modele znacząco różnią się jednak od siebie. Łączy je jedynie element motywu etnicznego.

Pierwszy model kurtki denim z motywem etnicznym w rozmiarze M, z naszyciami na przednich dwóch kieszonkach i na plecach. Model kurtki – taliowana, wytarty jeans.

Wymiary: długość: 55 cm / pod pachami: 2*45 cm / długość rękawów: 59 cm

Drugi model kurtki denim z motywem etnicznym to jeans jednolity z płaskimi ćwiekami na przednich dwóch kieszonkach oraz elementem motywu etnicznego na plecach. Kurtka e rozmiarze XL:

Wymiary: długość: 55 cm / pod pachami: 2*48 cm / długość rękawów: 62 cm

* * *

DENIM JACKET WITH ETHNIC MOTIF

New designs by Gorzi – done! My own project and performance! Denim jacket with ethnic motif in two different sizes: M and XL. The jacket aren’t the same, as everything on my page! I love unique stuff and want to infect you with my passion for unique stuff! Everyone have its own style and need something, which will stand out her/him!

#First denim jacket with ethnic motif in size M, worn jeans, ethnic motif on the front pockets and in back.

Dimensions: length: 55 cm / under armpit: 2*45 cm / sleeves length: 59 cm

#Second denim jacket with ethnic motif – uniform jeans, with studs on the front pockets and ethnic motif in the back, in XL size

Dimensions: length: 55 cm / under armpit: 2*48 cm / sleeves length: 62 cm

 

 denim jacket with ethnic motif size M

 

 denim jacket with ethnic motif size

 

ZOBACZ TAKŻE