madam shiny

New Years Eve, very special, amazing and crazy day is coming! Do you already know what you want to wear for it? Looking for sth original and unusual? Right place for you! If you wanna surprise your friends just check out my project and be inspired! Hurry up Ladies, have just 4 days for this awesome Evening!

* * *

Wiecie już co założycie na siebie za 4 dni? Czym zaskoczycie swoich znajomych i chłopaka?

Przed nami kolejny wyjątkowym, tym razem także szalony dzień! Każda z nas ma ochotę wyglądać tego dnia jak najlepiej i oczywiście mieć na sobie coś, co na żadnej innej dziewczynie się nie powtórzy! I ja Wam to mogę właśnie zapewnić! Kreacja wygodna, nietuzinkowa, limitowana, którą Ty możesz mieć na sobie tego wyjątkowego dnia przeprowadzającego nas z 2013 do 2014.

Spódnica wykonana jest gąbki, dzięki czemu układa się rozłożyście i sama kloszuje. Może być wykonana z brokatowej gąbki w kolorze złotym lub srebrnym. Asymetryczna bluzka, z krótszym przodem, ogonem z tyłu może być w kolorze białym, ecri lub czarnym. To Ty decydujesz jak chcesz wyglądać tego dnia i to Ty będziesz projektantką swojej kreacji. Stwórz swój komplet zgodnie z tym, co lubisz najbardziej i w czym czujesz się najwygodniej! Drogie Panie śpieszmy się, bo zostały nam zaledwie 4 dni!

 Photo: Paulina Kozłowska Photography
Model: Adrianna Gajczak Magteam Model

ZOBACZ TAKŻE