Moda na crop top

classic crop 200 pln [skirt+crop top]

Ostatni tydzień upłyną mi na przygotowaniach i dopinaniu projektów przed sobotnimi targami mody Fashion IN! Kraków. Moje pierwsze profesjonalne targi w gronie marek z kilkuletnim już stażem, z własnymi butikami czy store online. Głowa aż mi pękała od ogromu ciekawych pomysłów na wyrażenie siebie, całego wachlarzu propozycji odzieży dopasowanej do gustów i stylu życia czy też intrygujących, alternatywnych akcesoriów jak klipsy do butów. Urzekły mnie zarówno prostota niektórych projektantów, czy też pomysły dosłownie i w przenośni OdCzapy, jak spódnice/palto z krawatów męskich. 

Owładnięta szałem szycia opóźniłam publikację wpisu na blogu, mimo iż zdjęcia dwóch nowych projektów i stylizacji już czekają na swoją odsłonę.

Tym razem w odpowiedzi na nadchodzący sezon wiosna/lato 2014 i silnie rysujący się trend na modowym wybiegu zobaczyć możecie autorską wersję crop bluzki z poszerzanymi, neoprenowymi  rękawami, gasząc tę szczyptę awangardy klasyczną kolorystyką. Crop top w wersji bluzki w połączeniu z „must have” nowego sezonu, jednocześnie przeciągniętym z poprzedniego – spódnica z wysokim stanem. Spodnie high waist/spódnicę hight waist to modele idealnie komponujące się z bluzkami, bluzami czy swetrami typu crop top!

Patrząc na piękną Adę z pewnością w wielu z Was powie Tak chcę wyglądać, przenosząc na swoje możliwości i predyspozycję sylwetki z pewnością połowa tych głosów odpadnie. Ja dopasowuję swoje projekty do gustów kobiet, ich figur obniżając lub tnąc długość asymetrycznego crop top. W mojej pracowni znajdziecie już kilka nowości w postaci dzianinowych crop topów, które premierowo zaprezentowane na targach mody skusiły wiele kobiet do zakupu czy też złożenia zamówienia. Wy też już niebawem je zobaczycie! Może tym razem na samej kreatorce, o sylwetce typowej kobiety z plusami i minusami tu i ówdzie, może to pozwoli wielu z Was przekonać się do crop topu zakładanego do spodni z wysokim stanem.

 Model: Adrianna Gajczak l Magteam Model
Photo&Editing: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE