Modne wydarzenie w Krakowie!

Za mała szafa, za dużo ubrań?

Masz sporo ciuchów, w których i tak nie chodzisz?! Ciuchy, które kupiłaś i nigdy ich nie założyłaś?! Zalegają Ci w szafie i nie wiesz co z nimi zrobić?! Nowe rzeczy nie mieszczą Ci się już w szafie?! Masz sporo rzeczy markowych, niezniszczonych, leżących od miesięcy na dnie szafy?! W takim razie spakuj stare ciuchy do toreb i zabierz je na Ciuchowisko!!! Zrób w końcu więcej miejsca w swojej szafie na nowe rzeczy!!!

Ciuchowisko, czyli wymiana ubrań i dodatków! Kupujesz jedną wejściówkę za 5 zł, zostawiasz swoje rzeczy na wielkim stosie ubrań i od tego momentu każdy może stać się ich nowym właścicielem i Ty sama możesz zgarnąć kilka nowych fatałaszków!

Miejsce na debiuty

Takie akcje przyciągają także młodych, ambitnych i początkujących artystów, projektantów biżuterii/odzież/ torebek/akcesoriów. Kilku z nich możecie znaleźć na fanpage wydarzenia, gdzie co kilka dni prezentowany jest nowy wystawca.

Na razie poznaliśmy już dwóch wystawców:

1. Ręcznie robiona biżuteria – U Mróweczki

2. Ręcznie malowane motywy na materiałowych torbach oraz biżuteria DIY – Melanż hand Made

Debiut Gorzi ze swoim projektem Outfit Latte, czyli pracownia online, na której możesz przeglądać Outfity siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu przy swoim białym biureczku, popijając przy tym pyszną Latte! Znajdziesz tam wiele autorskich pomysłów i przeróbek rzeczy używanych (markowej odzieży dobrej jakościowo i gatunkowo) oraz perełki pochodzących z zeszłych kolekcji.

Gorąco zachęcam i zapraszam do wielkiej wymiany ubrań podczas Ciuchowiska, a także wszystkich fanów rzeczy unikatowych i limitowanych, dzięki którym podkreślisz swój indywidualizm, a także pokażesz światu, że bycie kreatorem własnego stylu jest modne!

 

JUŻ 21 września 2013 (sobota) w klubie Cafe Foyer

w budynku Teatru im. J. Słowackiego 

przy Placu Św. Ducha 1 w Krakowie 

w godzinach od 13:00 do 17:00

 

A poniżej kilka najnowszych próbek Outfit Latte

 

 T-shirt w stylu american girl, czyli przeróbka białego, męskiego T-shirtu marki Paul Smith – pomysł i wykonanie własne!

 

 szorty ombre z wysokim stanem – pomysł i wykonanie własne!

 SET W STYLU DENIM okiem Gorzi

american T-shirt DIY/ ombre shorts DIY/ sandals no name

Przyjdź i znajdź się w świecie stylowych Krakowianek!

ZOBACZ TAKŻE