płaszczyk NUTTY + spódnica SAILOR MOON

Jeżeli jeszcze nie znacie wiedeńskiego kompleksu pałacowego Schönbrunn to powinniście szybko odrobić tę lekcję! Przepiękny oraz bardzo magiczny zespół ogrodowo-pałacowy, tajemniczy niczym Labirynt Fauna, perfekcyjnie zaplanowany oraz przenoszący w czasie dzięki cesarskim dorożkom powożącym po alejkach i ścieżkach spacerowych, a wszystko w iście eleganckim i szykownym stylu francuskim. Wszystkie te ogrodowe wariacje w pełni zażywać można przy aromatycznej kawie i tradycyjnym apple strudel wprost ze wzniesionej na wzgórzu Glorietty (pawilon z kolumnami/aktualnie kawiarnia).

 wiosenna stylizacja

wiosna inspiracje

Nie ma bardziej urokliwego i pięknego miejsca o tej porze roku. Miejsca, które idealnie wpisuje się w oczekiwania i pragnienia kobiet pożądających projektów z mojej wiosenno-letniej kolekcji DESIRE FIANCEE. Kompleks pałacowo-ogrodowy letniej rezydencji cesarzowej Sisi stał się faktycznie idealnym tłem dla jednej z moich kolekcyjnych stylizacji: spódnica SAILOR MOON w łączeniu z herbacianym płaszczykiem NUTTY oraz białym crop topem. Nieoczekiwanie stał się także tłem dla jednego z ważniejszych wydarzeń w życiu większości kobiet – w moim życiu z pewnością! To urokliwe i pełne romantyzmu miejsce stało się faktem przejście w kolejną, ważną rolę kobiecą – rolę narzeczonej.

Fashion moments to dla mnie miejsca, projekty i stylizacje, które mają w sobie silny ładunek emocjonalny, zachowują moje wspomnienia, każdokrotnie zakładane przywołują je na nowo – uczucie szczęścia, ciepła, miłości, zadowolenia i spełnienia. Swoiste talizmany, które mają moc przyciągania i spełniania kobiecych pragnień i żądzy! W pełni spełniona i szczęśliwa polecam Wam swoje projekty z kolekcji SS’15

DESIRE FIANCEE, 

ng

Wiedeń

spódnica midi

ZOBACZ TAKŻE