pink falbala

 Chcieliście wiedzieć od razu jak zakończyła się ostatnia rozmowa telefoniczna? I ja chciałam wiedzieć jak ona będzie wyglądała, a jeszcze cały weekend musiałam nosić się z tą wiadomością. Ba! Cierpieć przez nią, bo ani elektronicznej wersji, ni papierowej wniosku już nie posiadałam. Nierozsądnie trzymałam ją tylko na netbook’u, który mi skradziono.

Dziś powiedzieć Wam mogę, że przede mną ostatni dzień szkoleń przed BIG DAY, czyli złożeniem biznes planu pod ocenę komisji. Tak, tak historia potoczyła się dalej! Mimo, iż w pierwszym naborze straciłam sporo punktów i mój wniosek nie przeszedł do grona 30-stu/ponad 1000 złożonych wniosków, to w drugim naborze po ogłoszeniu dodatkowych środków do rozdysponowania, MARR sam się do mnie odezwał. Po pozytywnym przebiegu rozmowy, która opierała się na luźnym zestawie pytań dotyczących mojego pomysłu biznesowego, grupy klientów, planu sprzedażowego oraz doświadczenia.

Po odbytych w międzyczasie kilku spotkaniach biznesowych, na których miałam okazję publicznie prezentować swój model biznesowych, a także oogromne wsparcie i doświadczenie, jakim podzielił się ze mną mój partner biznesowy, pozwoliły mi na osiągnięcie podczas rozmowy maksymalnej puli punktów.

Historia tego wniosku za chwilę sięgnie roku, od momentu złożenia, więc nie ma, co załamywać rąk jak się nie uda podczas pierwszej próby dostać do kolejnego etapu i uzyskać dotacji. Moim sukcesem jest już dojście do szkoleń, z własnym pomysłem, obronionym własnoręcznie/-ustanie. Takie sukcesy, bo nie można nazwać tego inaczej, powinny motywować do kolejnych działań i testować naszą cierpliwość oraz determinację.

Teraz już tylko z górki księgowość, marketing, ZUS, no i oczywiście całe wykonanie, które w przyszłości pozwolą mi realizować własne projekty, taki jak PINK FALBALA. Top 3/4 pocięty i pozszywany, za pomocą klinów, z tego samego materiału. Efekt fly przy każdym podmuchu wiatru, idealny do wysokich w stanie spódnic oraz spodni. Całość stylizacji gaszą czarno-białe dodatki.

ZOBACZ TAKŻE