project swallow

Szara jaskółka zwiastuje nadchodzącą jesień, a z nią kolejne zmiany i nowe etapy! Nie chandra i nie otulona w koc-panterkę w tym roku, tylko pełna sił by sprostać nowej roli!

Za mną równe 40 stron biznes planu, 8 dni szkoleń, 5 godzin konsultacji, miesiąc pisania, opracowywania strategii, kosztów, planowania i racjonalizowania pierwszego pomysłu biznesowego. Pytając mnie od czego najlepiej zacząć?! Odpowiadam: od spisania na kartce swojego pomysłu/pomysłów na biznes. Codziennie patrzeć na to i zadawać sobie pytanie „Dlaczego?” tak długa, aż wyczerpiesz wszystkie odpowiedzi i dojdziesz do tej, której nie będziesz już w stanie zadać – „dlaczego”. Rozpisanie swojego pomysłu w oparciu o Model Business Canvas to kolejny

element, który pozwoli Ci ruszyć z miejsca. Jeżeli poznasz lepiej swojego klienta, będziesz w stanie poczuć jego potrzeby, dać mu tę jedyną, wyczekiwaną wartość, wtedy też będziesz wiedzieć jaką relacje z nim nawiązać, jak do niego dotrzeć i jakie kroki poczynić.

Taki model działania doprowadził mnie do miejsca, w którym dziś jestem, u szczytu mojej pierwszej, poważnej góry życiowej… Cel mam w zasięgu ręki, jednakże jeszcze nie został osiągnięty. Zdaję sobie sprawę, że mogę spać z tego miejsca z wielkim hukiem i wyjść z tego nieźle poturbowana, ale z pewnością przeżyję! Poturbować mogę tylko swoją pewność siebie i ego, zyskać natomiast niezależność i nowe, cenne doświadczenie, w roli pracodawcy oraz właściciela.

Pierwszy zwiastun sezonu A/W 2014 Natalia Gorzołka to project swollow, który pozwoli Ci przetrwać ten sezon nie odlatując do ciepłych krajów. Asymetryczna sukienko-tunika, o bardzo luźnej formie, lekko taliowana w biuście oraz talii, świetnie łączy się ze spodniami. W wydaniu bardziej glam – spodnie białe, a bardziej casual – ulubione dżinsy. Fanki sukienek, nie przestawajcie czytać, ta jaskółka da się nosić jako sukienka z rajstopami bądź bez. A wszystko to tworzone z potrzeby wygodny i praktyczności ze 100% bawełny, w jednym z ulubionych kolorów jesieni.

dress Otwieram Szafę l trousers Otwieram Szafę l bag Sinsay l shoes CzasNaButy
Photo: Gabriella M Photography

ZOBACZ TAKŻE