sukienka cosmo lavender

W ten weekend każdy z nas z pewnością doznał lata tej wiosny, a już na pewno czytał lub widział u innych na zdjęciach. Jednych takie anomalia denerwują, innych cieszą, a ja po prostu korzystam z tego, co dają!

Dress lavender cosmo: 150 pln l 37 euro

Size: 36/38

 

Wy czujecie blues’a, a ja podsuwam Wam kroki. Otwarta Szafa zapełnia się nowymi projektami, w całkiem nowych fasonach i stricte wiosennych kolorach. Moja propozycja to lavender cosmo, czyli lawendowa wariancja nt. wiosny o futurystycznych kształtach rękawów czy stójki przy szyi. Kosmos to już nie taka odległa przyszłość, a teraźniejszość! Wiem o tym najlepiej sam Richard Branson, który wpadł na genialny pomysł i sprzedawał coś czego nie miał – loty w kosmos. Geniusz biznesu to sprzedawać usługę za tysiące, nie posiadając jej. 

Lavender cosmo to sukienka inspirowana kolekcją Gosi Baczyńskiej wiosna/lato 2014. Kosmiczne wykończenia rodem z bajki Hanna Barbery The Jetsons, podkreślające swoją bielą pastelowy odzień lawendowego. Cały urok skupia się na tyle sukienki, czyli asymetrycznej długości oraz „mgiełce” (z żorżeta) o geometrycznym kształcie trójkąta, w górnej części pleców.

Jeszcze rok temu nie dałabym wiary w to, w jak krótkim czasie się rozwinęłam. Jak pasja zmieniła diametralnie moje życie, pogląd na pracę, spędzanie czasu wolnego i potrzebę własnego rozwój osobistego. Niecały rok temu, bez pasji, pomysłu na siebie, swoje życie i pracę, a dziś Otwieram Szafę, a w niej nowy pomysł na siebie, nowy styl życia!

P.S. Za 2,5 tygodnia minie rok jak odnalazłam swoją pasję na wybrzeżu Costa Brava. Zainspirowana ludźmi, widokami i różnorodnością mody oraz stylu życia zaczęłam prowadzić bloga – inspirować i dawać nowe możliwości oraz rozwiązania. To co życie przygotowało dla mnie w moją pierwszą rocznicę przeszło moje całkowite oczekiwania, ale też wymaga ode mnie wzmożonej pracy, by wszystko wypadło świetnie. Dla Was oczywiście będę miała relację ze swojego, pierwszego pokazu kolekcji wiosna/lata 2014 na Fashion Time Mielec. 

dress: Natalia Gorzołka l jacket H&M l shoes Centro. l purse SH 
Photo: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE