spódnica maxi z motywem róż

 body Reserved / skirt by DIY/ flip-flops no name / necklace SIX

Już jest! Już JEST!! JUŻ JEST!!! Tak to już jest, że jak zaczniesz i zobaczysz, że ci się to podoba i wychodzi to już potem nie przestaniesz – jak z każdą pasją! Złapiesz bakcyla i zaczynasz z tym żyć, a czasem nawet żyć DLA tego!

Mnie infekcja już dopadła, a objawy to pierwsze zarzuty, że mnie to do reszty już pochłania, że mnie w domu nie widać, że za mało czasu mam dla bliskich – także bądźmy rozważni z tymi pasjami! Starajmy się mimo wszystko zachować balans między życiem a pasją, nie dajmy sobie tego pierwszego odebrać przez to drugie!

Dobra, ale koniec o mnie! Bo główną bohaterką jest dziś spódnica maxi z motywem róż <3

Pochodzenie: polski SH

Metamarfoza: by Gorzi

Życie spódnicy przed: letnia sukienka z motywem kwiatów, krój w syrenkę, z żabotem przy dekoldzie, halka do kostek pod spodem.

Metamorfoza: odcięta została górna część sukienki, skrócona halka – przed kolana, nowe dwa głębokie rozcięcia po bokach, oraz czarna gruba guma w talii.

Model długiej spódnicy syreny pasuje do kobiet o ołówkowej budowie ciała – bez wciętej talii, ale z ładnie odznaczającą się i kształtną pupą. Dzięki niej uwagę przykuwa pupa, a spódnica nas nie poszerza, optycznie wyszczupla i dodaje kilku centymetrów wzrostu.

* * *

[past] old dress –> [now] new skirt

That is new design by Gorzi – maxi skirt with roses motif!

Before metamorphosis: long dress with long petticoat underneath, flowers pattern, frill on the neckline, shape into a mermaid.

After metamorphosis: cut off the top part of dress, shorter petticoat – until knees, black and thick gum in waist, two deep side slits.

Perfect suit to girls with pencil-shape body – without waist, with shaped bottom. This style of skirt doesn’t thicken, draws attention to the bottom, visually slims and lengthens silhouette

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Dołącz do grona kobiet zadbanych zawodowo!