spódnica maxi z motywem róż

 body Reserved / skirt by DIY/ flip-flops no name / necklace SIX

Już jest! Już JEST!! JUŻ JEST!!! Tak to już jest, że jak zaczniesz i zobaczysz, że ci się to podoba i wychodzi to już potem nie przestaniesz – jak z każdą pasją! Złapiesz bakcyla i zaczynasz z tym żyć, a czasem nawet żyć DLA tego!

Mnie infekcja już dopadła, a objawy to pierwsze zarzuty, że mnie to do reszty już pochłania, że mnie w domu nie widać, że za mało czasu mam dla bliskich – także bądźmy rozważni z tymi pasjami! Starajmy się mimo wszystko zachować balans między życiem a pasją, nie dajmy sobie tego pierwszego odebrać przez to drugie!

Dobra, ale koniec o mnie! Bo główną bohaterką jest dziś spódnica maxi z motywem róż <3

Pochodzenie: polski SH

Metamarfoza: by Gorzi

Życie spódnicy przed: letnia sukienka z motywem kwiatów, krój w syrenkę, z żabotem przy dekoldzie, halka do kostek pod spodem.

Metamorfoza: odcięta została górna część sukienki, skrócona halka – przed kolana, nowe dwa głębokie rozcięcia po bokach, oraz czarna gruba guma w talii.

Model długiej spódnicy syreny pasuje do kobiet o ołówkowej budowie ciała – bez wciętej talii, ale z ładnie odznaczającą się i kształtną pupą. Dzięki niej uwagę przykuwa pupa, a spódnica nas nie poszerza, optycznie wyszczupla i dodaje kilku centymetrów wzrostu.

* * *

[past] old dress –> [now] new skirt

That is new design by Gorzi – maxi skirt with roses motif!

Before metamorphosis: long dress with long petticoat underneath, flowers pattern, frill on the neckline, shape into a mermaid.

After metamorphosis: cut off the top part of dress, shorter petticoat – until knees, black and thick gum in waist, two deep side slits.

Perfect suit to girls with pencil-shape body – without waist, with shaped bottom. This style of skirt doesn’t thicken, draws attention to the bottom, visually slims and lengthens silhouette