szorty flower river

Buty na tak czy buty na nie?!

Dzisiaj zaczynam nietypowo, bo od butów, czyli detalu całej stylizacji, ale jakże ważnym! Temat bliski każdej z nas, bo od zarania dziejów lubimy sztuczki z odejmowaniem lub dokładaniem sobie centymetrów, w tym przypadku – do wzrostu.

Wysokość obcasa: na TAK. Praktycznie w ogóle nieodczuwalna, dzięki mocno i dobrze osadzonemu obcasowi słupkowemu o wysokości 7 cm. Co ważne było dla mnie – świetnie sprawdzają się na rower!

Praktyczność: na TAK. Genialnie podkreślają , a nawet wyszczuplają kostkę, nie skracając przy tym nogi, dobrze komponujące się zarówno z drapowanymi dżinsami, jak i eleganckimi sukienkami.

Zapinane na napy: i NIE i TAK. Tego obawiałam się najbardziej… że przy mocniejszym naprężeniu paska na kostce zapięcia będą się samowolnie rozpinały i tak też działo się z pierwszą parą w rozmiarze 38. Dlatego przy wyborze takich butów polecam dokładnie dopasować rozmiar do swojej nogi – na mnie pasowała wkładka zarówno 38 jak 39, z tym, że przy 38 pasek był węższy przez co napy ocierały o kostkę i rozpinały się przy chodzeniu.

Zakup jak najbardziej trafny i polecam wszystkim, którzy mieli choć odrobinę cienia wątpliwości. Dodatkowym atutem jest zdecydowanie cena 89.90zł (w tym momencie może nawet niższa!)

P.S. W sklepie online Stradivarius na ten moment już niedostępne, także jeżeli jeszcze je znajdziecie to tylko w sklepach stacjonarnych.

  bluzka oraz szorty Otwieram Szafę l torebka Bershka l biżuteria Tous l zegarek GENEVA
 Photo&Editing: Paulina Kozłowska Photography

ZOBACZ TAKŻE