Ubrania we wzory, które śmiało założysz do pracy!

Serce rośnie, gdy widzę tak pozytywne wyniki ankiet! Ponad 70% tych z Was, które obserwują mnie na Instagramie odpowiedziało, że nosicie ubrania we wzory do pracy. Brawo Dziewczyny – tak trzymajcie!
W mojej szafie udane zakupy odzieżowe to takie, które będę mogła nosić zarówno do pracy jak i po, czyli tz. smart casual.  Zadanie to okazuje się znacznie trudniejsze, gdy w pracy obowiązuje określony dress code. Często w takiej sytuacji tworzą się dwie garderoby z ubraniami dedykowanymi do pracy i po. Jak można je połączyć?

Gdy chcesz zostać zapamiętana!

Decydując się na pracę zgadzamy się na wszystkie warunki pracodawcy, dlatego jesteśmy zobowiązani szanować jego dress code, co do kolorów, długości czy innych ważnych dla niego elementów. Najczęściej nie eliminuje to zabawy wzorami, która dla tak barwnych dusz jak ja jest sposobem na wyrażenie siebie. Zachowując kolorystykę dedykowaną biznesowi: czerń, granat, biel, wykorzystując dobrej jakości materiał – 100% bawełny, który potwierdzam mój profesjonalizm oraz pozwala czuć się komfortowo w każdej sytuacji bez względu na stres czy presję czasu zrodziły we mnie idee linii ubrań we wzory, które śmiało mogę założyć do pracy. To one pozwalają pozostać sobą, a co za tym idzie nie hamują mojej kreatywności, energii i pozytywnego usposobienia, które są tak ważne w mojej pracy.

Dobre samopoczucie połączone ze świadomością tego, że w każdej sytuacji jestem sobą sprawiają, że inni często zapamiętuj mnie na dłużej.  A to utwierdza mnie w słuszności mojego wyboru i powstania marki.

        

Biała koszula ugasi każdy pożar!

Biała koszula ma wielką moc na wszelkie watpliwości. Depcze je w zalążku i nie pozwala na ich ponowną kolonizację. Często stawiamy na jednokolorowe ubrania, rezygnujemy ze wzorów z obawy, że nie okiełznamy ich
w szafie i codziennej stylizacji. „Piękna spódnica, ale nie miałabym, co do niej założyć.” Często czytam takie oraz podobne zdania w Waszych wiadomościach. Dziś chciałabym to wykrzyczeć na cały głos i świat:  na takie wątpliwości najlepsza jest biała koszula, która ugasi każdy stylizacyjny pożar! Doda elegancji i formalności, których tak bardzo potrzebujemy w pracy.

Dobry przykład na to znajdziecie tutaj lub w tym video

    

Wszystko fajnie, ale kto może je nosić?

Gdybym należała do konserwatywnego środowiska, a uwierzcie mi, że są jeszcze takie – bardzo prężnie działające oraz reprezentujące wielu młodych artystów – to odpowiedziałabym, że profesjonalna modelka lub kobieta
o urodzie modelki, za którą w tradycyjnym podejściu uważa się figurę o wymiarach: 90/60/90. Na szczęście nie należę do takiego środowiska (ufff)! A na zdjęciach pojawiają się #prawdziwekobiety, #niemodelki, których biodra sięgają 115 cm, a talia 80 cm! Czy cyfra może decydować o tym, co mogę nosić, a czego nie? Tylko i wyłącznie w jednym przypadku, gdy dotyczy ceny!

Wzorzyste spódnice i spódnico-spodnie z łatwością można połączyć z niejedną dopasowaną bluzkę, ale i oversizową koszulą z szafy. W pierwszym przypadku to proste – noś ją zawsze włożoną do środka spódnicy! W drugim postaw na artystyczny nieład i zgrabne drapowanie koszuli. Wsuń ją delikatnie tylko z przodu spódnicy, aby podkreślić odcięcie w talii, po bokach naturalnie ułóż, a z tyłu po prostu wypuść. Na przykład tak lub tak.

Więcej o akcji #prawdziwekobiety #niemodelki znajdziecie tutaj

       

W tej całej magii wzorów oraz uwagi skupianej nad codziennym strojem warto pamiętać o jednym: „To Wy jesteście ważne, a ubranie ma podkreślać tylko to, co chcecie powiedzieć.” To słowa krakowskiej, osobistej stylistki Moniki Jurczyk, którą bardzo cenię. Na fali własnych potrzeb oraz tego, co na co dzień chcę sobą reprezentować stworzyłam linię damskich spódnic i spódnico-spodni we wzory, w których śmiało można chodzić do pracy i po. A już teraz Wy też możecie swój słowny komunikat podkreślić strojem zaglądając do „świeżo” uruchomionej strony internetowej z moim ubraniami we wzory: www.nataliagorzolka.pl  Zapraszam!

                        

Ciekawa jestem, co o nich sądzicie?
Czy takie rozwiązanie jest możliwe w Waszej pracy?

ZOBACZ TAKŻE