Marcowa przeplatanka – kamizelka MIDIVEST

Ten wpis jest zapowiedzią marcowych zmian, a jak już wiecie zmiany zwiastują same dobre rzeczy! Może to za przyczyną nadchodzącej wiosny, a może przyszło to z biegiem lat, czasem uzmysławiam sobie, że to kolejny etap rozwoju osobistego i zawodowego, ale najczęściej wydaję mi się, że to wynik naszej kobiecej natury.

Ostre cięcie

Czy pewnego dnia obudziłaś się rano i poczułaś chęć zmiany? Chęć czegoś nowego, świeżego, nieznanego dotychczas.. Coś co na nowo nakręci, pobudzi i zmotywuje.. Ja przeżyłam to już kilkakrotnie i zawsze po takim przebudzeniu czuję deja vu. Nigdy jednak nie traktuję tego jako zachciankę czy ulotny zapał, zawsze podejmuję wyzwanie! Co powinien etap stanowi to ostre cięcie w moim życiu! 3 lata temu z dnia na dzień podjęłam decyzję o przeprowadzce i zmianie uczelni z Opola do Krakowa. Rok temu w czerwcu obudziłam się rano i rzuciłam pracę. Pół roku temu przeszłam na swoje i otworzyłam własną markę odzieżową. Tydzień temu zmieniłam swoją fryzurę po 6 latach monotonii koloru oraz długości.

Ostro tnę swoje życie na kawałki i nieraz sporo ryzykuję, ale Kto nie ryzykuje, ten nie żyje – teraz dla mnie ma to sens! Ostatnie cięcie okazała się naprawdę ostre, pozbawiło mnie połowy włosów i przygasiło moją żywiołową naturę kolorem. Aczkolwiek z tą zmianą czuję się lżej, doroślej i bardziej kobieco!

Spotkajmy się w Krakowie! 

Marzec to miesiąc kolejnych zmian w życiu mojej marki. Wraz z rozwojem chcę Wam dać więcej możliwości! Projekty dostępne nie tylko na internetowych platformach sprzedażowych dawanda.com czy mybaze.com, ale także dla tych bardziej sceptycznie nastawionych do zakupów online stworzyć możliwość przymierzenia i zakupienia bezpośrednio w krakowskich butkach.

Cel jest jasno określony i z terminem realizacji do końca roku 2015 – NG marką ogólnopolską, dostępną w butkach każdego miasta Polski!

Cappucino&Ecri

Cały sezon jesień/zima stale towarzyszył mi kolor czarny, jak większości społeczeństwa, z przyczyn czysto praktycznych i wygodnych. Czas jednak na zmiany! Wraz z pierwszymi promieniami słońca marka ng odkrywa nowe kolory wiosny – cappucino i ecri o długość – midi!

Kamizelki MIDIVEST to wiosenna propozycja na kurtkę, a także będąca jej zamiennikiem – wygodnym, przyjemnym i bardzo praktycznym. Nie straszna jej długość midi, bo dowodem obalającym mit moda midi tylko dla szczupłych i wysokich jestem ja i moje 164! Obie kamizelki są częstym uzupełnieniem moich stylizacji, co można zauważyć na instagram.com/otwieramszafe czy facebook.com/otwieramszafe

Długość kamizelki MIDIVEST ecri (na zdjęciach) przód: 74cm / tył: 88 cm (rozmiar M) Z okazji Naszego Święta podczas weekendu 6/8.03 chcę Wam je sprezentować z 15% rabatem o tutaj 

A to niby kwiecień-plecień ma przeplatać zimę z latem, a jak dla mnie na razie marzec nieźle plecie w moim życiu, myśleniu i działaniu!

Zdjęcia oraz metamorfoza wykonana w Studio Fryzur Nowy Styl Anna Kuc / Kamizelka i garsonka: Natalia Gorzołka, marka NG