Kolekcja LOOK BACK

Kończąc już temat lookbook’a kolekcji wiosna/lato 2014′ LOOK BACK mam dla Was jeszcze każualową wrzutkę w postaci łączenia bieli z bielą, z silnym akcentem motywu pantery na dwustronnej crop bluzie. Bluza ta stała się jednym z elementów każuwalowej części mojej kolekcji, zastępując bluzkę, która w tamtym momencie umościła sobie już miejsce w szafie nowej właścicielki.

W perspektywie czasu uważam to zestawienia za bardzo trafne, pokazujące niejedno, a nieskończoność oblicz mojej wiosenno-letniej kolekcji, której elementy każda z Was może dopasować indywidualnie pod swój styl i upodobania. Ja daję Wam tylko możliwości to Wy same jesteście twórczyniami własnych stylów. To oczywiście nie oznacza końca projektów letnich! Moja pracownia tętni życiem, a praca wre. Ci z Wam, którzy są ze mną na instagramie wiedzą już, że pojawiła się kolejna nowość!

Kończąc temat kolekcji wiosna/lato 2014′ w głowie szaleją mi już pomysły na sezon jesień-zima 2014/15′. I mam nadzieję, że piruet, jaki wykonałam w swoim życiu ostatnio i jego konsekwencje pozwolą mi świetnie przygotować się na nowy sezon i po raz kolejny zaskoczyć Was swoimi pomysłami! 

płaszcz kubełkowy 250 pln

100% wełna

na zdj. rozmiar S/M; kontakt nataliagorzolka@gmail.com

bluza 99 pln; na zdj. rozmiar S

spódnica z ekoskóry 99 pln, na zdjęciu rozmiar S/M