WHITE DRESS WITH DOTS – first design!

Każda mała księżniczka marzy o tym kim chciałaby zostać w przyszłości. Mała Gorzi w wieku [4-5 lat] Chciała zostać piosenkarką. Do bólu śpiewała i nuciła wszystkie zasłyszane piosenki – katując tym swoich rodziców całymi dniami! A oni mimo trudu i zmęczenia po pracy chwalili i podbudowywali talent swojej córeczki.

[7-8 lat] Być jak mama – nauczycielką!Dziesiątki godzin spędzonych nad tworzeniem zeszytowych dzienników nauczycielskich, zabawa w prowadzenie lekcji, organizowanie wycieczek, sprawdzanie prac dzieci i podglądanie mamy, jak ona wykonuje swoje nauczycielskie obowiązki!

[9-12] Prezenterka telewizyjna. Ojjjj długo chodziło jej to po głowie… Myślę, że w późniejszych latach stało się to nawet jednym z bodźców, które pokierowały ją na fakultet humanistyczny w szkole średniej.

[14 lat] Niczego nieświadoma mała amatorka-projektantka, która jeszcze wtedy nie wiedziała, co jest jej pasją, przeznaczeniem i w czym jest dobra. W wieku 14 lat zapragnęła zostać indywidualistką i na rodzinną imprezę postanowiła wykonać sukienkę własnego projektu. Jak to miała w zwyczaju do wszystkiego zabierała się od razu! Nie tracąc czasu naszkicowała projekt i pobiegła podzielić się tym newsem z mamą!

MamaGorzi jako najwspanialszą mamą ever – nigdy nie krytykuje żadnego pomysłu swoich córek! Dlatego czym prędzej wyjaśniła mi, iż moje małe rączki nie wykonają tak kunsztownego i zmyślnego projektu, i miała już w głowie na to swoje własne rozwiązanie!

Pod wpływem silnego nacisku młodej i wartkiej do pracy projektantki mama zabrała córkę najpierw do sklepu z materiałami, a potem do krawcowej.

W ten oto sposób powstał pierwszy projekt! Mała [wtedy jeszcze] Gorzi rozbudziła w sobie pasję do mody, projektowania oraz tworzenia własnych stylizacji. Już wtedy pokazała jak silna potrafi być w dążeniu do swojego, przedsiębiorcza, zaradna, a przede wszystkim kreatywna i pewna siebie! Tak jest to JA! Na dzień dzisiejszy wiem czego chce i systematycznie, powoli, czasem z anielską cierpliwością po kolei osiągam swoje cele! Bo moje motto to żaden pomysł nie jest głupi, a marzenia należy spełniać!

Taka moja rada, jeszcze darmowa!

* * *

Every little princess dreams about her future – whom wants to be… Very often during childhood it changed several time. My the story was just like this! When I was…

[4-5 years old] Wanted be a singer. 

[7-8] The teacher as my Mom! 

[9-12] TV presenter. Keep it really long until High School.

[14] Completely by chance, the little girl discovered her new passion. Just wanted be individualist and created her own dress for family meeting. Her greatest Mom as usually never criticized her ideas, just follow it. Took daughter to shop to buy the right material and went to the dressmaker.

That was my first project, which you can admire here. This little girl in that time showed how strong and confident can be, when wants something. The passion and commitment to strives for its own purposes.

Nowadays, the little girl still has as much passions and enthusiasm to work! And her motto is that there are no stupid ideas and everyone should make its dreams true! It is my tip, this time for free!