WHITE MYSTERY

Alice from  Alice in Wonderland or Mary Lennox from The Secret Garden? Who you are, which one you wanna be? True is that you can be, who you wanna – that the secret! Secret and mystery that the main features, which describe women. That our nature! That our attractiveness. Don’t change it, because men love mysterious lady, which interesting passion, style or work. My passion and pleasure is creating such special and mysterious clothing, for such inscrutable You! I wanna give you a dress WHITE MYSTERY, which can emphasize your real, mysterious nature!

* * *

Czy jesteśmy z Wenus? Co wiemy o sobie samej, a co wiedzą o nas inni.. Czyż nie jesteśmy takim Tajemniczym Ogrodem, który skrywa wiele, jeszcze nieodkrytych, zakamarków lub czy też nie siedzi w nas malutka, ciekawska dziewczynka jak Mary Lennox? Nasza bardzo wrażliwa i wybujała wyobraźnia nieraz płata nam figle i zaskakuje nas same… Czasami zabłąkane jak Alice z Alice in Wonderland, czasami pewne siebie i zadziorne jak wspomniana już Mary? Ciągle coś skrywamy, zawsze mamy swoje tajemnice i tak bardzo spragnione jesteśmy nadzwyczajności ukrytej pod tym, co często prozaiczne, praktyczne i wygodne. A maska to nasze drugie imię, w której zakładaniu doszłyśmy już do perfekcji, w wygodnych dla nas sytuacjach lub też przed ludźmi, przed którymi nie chcemy odkrywać siebie.

Jeżeli, w tym krótkim opisie zobaczyłaś siebie, to nie jest to powód do niepokoju! To znak, ze jesteś w pełni zdrową kobietą, która wymaga przede wszystkim od samej siebie, ale także od innych! Urzeka i czaruje swoim style, pasjami oraz elegancją i z pewnością nie usatysfakcjonuje Cię bylejakość, w żadnej postaci!

Dla takich kobiet właśnie projektuję i tworzę, z myślą o wszystkich Waszych potrzebach, nastrojach i emocjach. Ekstrawagancja ukryta pod bazową kloszowną sukienką. Tak bardzo zwyczajna na pierwszy rzut oka, praktyczna i wygodna, skrywa swoją największą tajemnice na później. To właśnie na naszych plecach koncentruje całą uwagę innych. Kusi swoją elegancją i delikatnością, a zarazem podkreśla pełen profesjonalizm i poczucie komfortu, w dobrze skrojonej, o właściwej długości sukience.

Życie jest jak tajemniczy ogród tylko od Ciebie zależy, którą jego ścieżkę wybierzesz! Na każdej z nich by poczuć się w pełni profesjonalistką w tym, co robisz, a przy tym elegancką i ze smakiem ubraną kobietą będziesz potrzebowała ubrań pasujących do Ciebie, a takie z pewnością znajdziesz tutaj!

ZOBACZ TAKŻE