Zapowiedź sezonu wiosna/lato15′ spódnica w paski + sandały open toe na słupku

Budowanie spójnego wizerunku personalnego jest bardzo istotne w życiu. Stanowi jasny komunikat dla innych, pozwala otaczać się ludźmi o podobnych wartościach, kształtuje i wyznacza drogę życiową czy zawodową. Co za tem pozwala naszemu rozmówcy poznać nas bliżej, bez zaglądania do naszej biografii?

Ważną rolę w odgrywa ubiór, który albo może mieć moc przyciągania, albo odrazu może odrzucać. Nie mamy na czole wypisanych zainteresowań, pasji, stanu cywilnego czy posiadanego majątku. Świetnie jednak obrazują to zakładane na codzień ubrania oraz dodatki. Na pierwszy rzut oka widać czy lubimy w życiu luz, wygodę, czy może stawiamy na oficjalne stosunki w pracy, jesteśmy służbistami nawet w domu, a po pracy bez pamięci oddajemy się swojej pasji.

Mała czarna torebka/ MOHITO – bo tak niewielkie człowiekowi jest potrzebne do życia, a im mniejsza torebka u kobiety, tym wyższy stanowisko kobieta piastuje (nie musi nosić całego biura ze sobą, ponieważ odpowiada za delegowanie zadań i rozlicza z ich efektów). 

Rozkloszowana spódnica w paski/ www.nataliagorzolka.pl – indywidualizm, odwaga (za kontrowersyjny dla kobiecej sylwetki wzór pasków oraz długość za kolano), luz, dystans oraz ukryta subtelność małej dziewczynki. 

Czarny long sleeves/ Topshop – kolorem i krojem nawiązuje do klasyki, dodaje powagi, podkreśla stanowisko, własne zdanie, element dress code. 

Sandały outcut na słupku/ www.czasnabuty.pl – w klasycznym, neutralnym i uniwersalnym kolorze, z solidnym i mocnym obcasem, dodają kobiecości i uatrakcyjniają wygląd nóg.

Manicure sote / Semilac nr 057 –naturalny i stonowany, zadbany i profesjonalny w każdej branży. Wskazywać może na sumienność, rzetelność, lojalność i oddanie wobec współpracowników, parterów biznesowych czy życiowego partnera.