10 powodów, dla których warto zajrzeć do sieci

Od najmłodszych lat słyszałam od swoich rodziców: nie ucz się tyle, nie musisz być najlepsza, nie wszystko w życiu wychodzi na 5+. Nigdy natomiast nie padło z ich ust: nie siedź tyle w internecie, masz zakaz używania komputera, masz szlaban. I wcale nie byłam spokojnym i ułożonym dzieckiem! Słowa moich rodziców były zupełnym przeciwieństwem problemów w domu, które dzielili moi rówieśnicy. Może właśnie dlatego wyrosłam w przekonaniu, że internet, rozrywka czy zwyczajne granie w gry nie zawsze musi być czymś złym. Czynności te nie budzą we mnie poczucia ograniczenia czy limitu w dostępnie.  Z tego samego powodu i ja nie chcę dziś nikomu odbierać tych możliwości, wręcz pragnę dzielić się znalezionymi inspiracjami w sieci.

10-powodow

Seria 10 powodów, dla których warto zajrzeć do sieci może stać się początkiem moich comiesięcznych podsumowań na blogu. Koniecznie dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle.

Poniżej lista 10 dziedzin życia, a w każdej z nich genialny pomysł ludzi, którzy zaintrygowali mnie, a ich ciekawe rozwiązania chcę podać dalej! Nie będę przeciągać tematu długimi opisami dlatego bierzcie garściami wrześniowe inspi!

1/ JEDZENIE

Odkąd zakupiłam pierwsze ziarenko nasion Chia wiedziałam, że to nie będzie chybiona inwestycja! Później było już tylko łatwiej, bo z pomocą przyszła Agata Berry ze swoimi przepisami na pudding Chia, na punkcie którego oszalałam. Uwielbiam słodkości, a dzięki 10 pomysłów na pudding Chia, które zaczerpnęłam od Agaty codziennie mogę cieszyć kubki smakowe nowymi, słodkimi, ale zdrowymi doznaniami!

agataberry

zdj. www.agataberry.pl 

ZOBACZ TAKŻE

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Dołącz do grona kobiet zadbanych zawodowo!