10 powodów, dla których warto zajrzeć do sieci

Od najmłodszych lat słyszałam od swoich rodziców: nie ucz się tyle, nie musisz być najlepsza, nie wszystko w życiu wychodzi na 5+. Nigdy natomiast nie padło z ich ust: nie siedź tyle w internecie, masz zakaz używania komputera, masz szlaban. I wcale nie byłam spokojnym i ułożonym dzieckiem! Słowa moich rodziców były zupełnym przeciwieństwem problemów w domu, które dzielili moi rówieśnicy. Może właśnie dlatego wyrosłam w przekonaniu, że internet, rozrywka czy zwyczajne granie w gry nie zawsze musi być czymś złym. Czynności te nie budzą we mnie poczucia ograniczenia czy limitu w dostępnie.  Z tego samego powodu i ja nie chcę dziś nikomu odbierać tych możliwości, wręcz pragnę dzielić się znalezionymi inspiracjami w sieci.

10-powodow

Seria 10 powodów, dla których warto zajrzeć do sieci może stać się początkiem moich comiesięcznych podsumowań na blogu. Koniecznie dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle.

Poniżej lista 10 dziedzin życia, a w każdej z nich genialny pomysł ludzi, którzy zaintrygowali mnie, a ich ciekawe rozwiązania chcę podać dalej! Nie będę przeciągać tematu długimi opisami dlatego bierzcie garściami wrześniowe inspi!

1/ JEDZENIE

Odkąd zakupiłam pierwsze ziarenko nasion Chia wiedziałam, że to nie będzie chybiona inwestycja! Później było już tylko łatwiej, bo z pomocą przyszła Agata Berry ze swoimi przepisami na pudding Chia, na punkcie którego oszalałam. Uwielbiam słodkości, a dzięki 10 pomysłów na pudding Chia, które zaczerpnęłam od Agaty codziennie mogę cieszyć kubki smakowe nowymi, słodkimi, ale zdrowymi doznaniami!

agataberry

zdj. www.agataberry.pl 

ZOBACZ TAKŻE