5 pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka do 50 złotych

W tym roku muszę jeszcze pomóc Zuzi obdarować Babcię i Dziadka z okazji ich Święta. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że będę to aż tak przeżywać. Chciałabym tym upominkiem wywołać na ich twarzy uśmiech, dlatego zdecydowałam się na spersonalizowane i dopasowane do ich pasji, osobowości oraz stylu życia prezenty. Dodatkowo ustaliłam górną granicę cenową – do 50 złotych. Co dokładnie można kupić w tej cenie? Wszystkie pomysły zebrałam w jedną listę: 5 pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka do 50 złotych. Ich dodatkową zaletą dla „świeżo upieczonych” rodziców jest możliwość zamówienia przez internet z dostawą do domu.

Fartuch z portretem wykonanym przez wnuczka/ę

Gdy w domu mieszka mały artysta warto pokusić się o taki pomysł na prezent, na który będzie mógł przelać nadmiar twórczości. Z pewnością babcia z dziadkiem ucieszą się podwójnie z autorskiego wkładu wnusia
w prezent. Tym większa będzie radość, gdy okaże się, że prezent może towarzyszyć na co dzień – podczas przygotowywania posiłków. Mowa o fartuchu dla babci z autorskim portretem wykonanym przez wnuczka/-ę. To pomysł na prezent z pewnością dla większego malucha niż Zuzia, dlatego podaję go dalej, a w tym roku dla babci kupiłam fartuszek z dedykacją: „Najlepiej smakuje, gdy babcia gotuje”. Niestety nie mogę polecić miejsca, w który kupiłam swój fartuch. Sprzedawca bardzo długo realizował zamówienie, pomimo informacji na stronie o 3 dniach roboczych, po czym okazało się, że brakuje go na stanach magazynowych i musiałam ponownie, pod presją czasu wybrać inny model.

       

Kubek „z pasją”

To pomysł na prezent, który dodatkowo daje dziadkowi i babci świadectwo, że na co dzień ich słuchamy, kibicujemy im i cieszymy się z ich pasji. Dla dziadka, który każdy rok zaczyna i kończy biegiem kupiłam kubek „Dla dziadka na medal”.

Zestaw dla łasuchów

Ten zestaw może przypaść do gustu fanom gorącej czekolady w zimie. Dzień Babci i Dziadka może okazać się doskonałą okazją na rozpoczęcie nowego, zimowego sezonu z czekoladą prosto z polskiej manufaktury czekolady „Chocolate Story”. Zestaw zawiera dwa, spersonalizowane kubki z rymowanką, która może przyprawić o mokre oczy nawet najtwardszego dziadka. Dodatkową zaletą zestawu jest proste i piękne opakowanie – gotowe do wręczenia. Dzięki temu zyskuje się czas, którego „świeżo upieczeni” rodzice nie mają już tak wiele dla siebie. Zestaw kosztuje nieco ponad zaplanowany budżet, jednakże cena zawiera koszt opakowania, który musiałabym ponieść
w przypadku wszystkich pozostałych prezentów.

Dla dumnego dziadka spersonalizowana koszulka

Tutaj ostrożnie! Nie wszyscy lubią koszulki z nadrukami. Ba! Tym bardziej, gdy podkreślają ich cechy bądź są dla nich komplementem. Trzeba naprawdę dobrze znać gust i garderobę obdarowanego dziadka, aby taki prezent nie wylądował na dnie szafy. Koszulka z nadrukiem: „Dziadek to bohater wnucząt” to idealny prezent dla dziadka Andrzeja, w garderobie którego honorowe miejsce zajmują mocno wytarte i znoszone tiszerty symbolizujące minione wydarzenia. To prawdziwy fan spersonalizowanych koszulek.

       

Dla pasjonatów wnętrz poduszka z dedykacją

Na koniec zostawiałam coś dla prawdziwych domatorów. Każdy dziadek ma swój ulubiony fotel, a babcia kanapę – albo na odwrót. Z pewnością jeszcze bardziej pokochają to miejsce, gdy pojawi się w nim poducha z dedykacją: „Wszędzie dobrze, ale u Babci i Dziadka najlepiej”. To doskonały pomysł na wyrażenia tego, co do nich czujemy.

Podkreślając w każdym prezencie słowa: „babcia” i „dziadek” chciałam, aby stały się trwałą pamiątką tego wyjątkowego, pierwszego Święta Babci i Dziadka dla Zuzi. Nawet jeżeli jeszcze dziś tego nie rozumie to za kilka lat będę jej mogła tę historię opowiedzieć, a prezenty pokazać.


CIEKAWA JESTEM TWOJEGO POMYSŁU NA PREZENT.

KONIECZNIE POCHWAL SIĘ NIM W KOMENTARZU.

ZOBACZ TAKŻE