Modelująca sylwetkę sukienka ROYAL BLUE

Tak jak kremy liftingujące, balsamy i peelingi ujędrniające oraz zabiegi botoksem, tak samo sukienka czy inna część garderoby może świetnie wymodelować sylwetkę. Zobaczcie to na przykładzie chabrowej sukienki ROYAL BLUE/ www.nataliagorzolka.pl

 SUKIENKA ROYAL BLUE:

1. Sukienka wykonana z pianki neoprenowej, potocznie zwanej dzianiną nurek, w skład której wchodzi wiskoza, bawełna, poliester oraz elastan. Ciekawy, ale klasyczny i dobrze znany krój, z obniżoną linią bioder wydłuża kobiecy korpus – a zatem świetnie nadaje proporcji kobietom ze zbyt długimi nogami w stosunku do korpusu.

2. Asymetryczna linia bioder z tyłu uwydatnia i uwypukla biodra oraz pupę, co stanowi dokonały zabieg dla kobiet z płaską pupą lub wąskimi biodrami. Podnosi optycznie pupę i pozwala stać się Jennifer Lopez.

3. Kolejną modelację zauważyć możemy również dzięki obniżonej linii bioder, tym razem jednak z przodu, gdzie prostokątny krój korpusu sukienki pozwala zmniejszyć szerokość naszej talii (dla kobiet o sylwetce jabłka), a także nadać właściwych, kobiecych proporcji, czyli poszerza biodra, dzięki zakładkom i falbankom u wykończenia sukienki.

4. Największy trik sukienki, dla wszystkich tych kobiet, które nie mają w biuście, a mają atut w nogach! Asymetryczne, krótkie cięcie sukienki przykuwa uwagę do smukłych nóg, przy założonych butkach na obcasie optycznie je wyszczupla.

  Photo: Gabriella M Photography

ZOBACZ TAKŻE