10 sposobów na białą koszulę w pracy

Jeżeli Twoja biała koszula to garderobiana pięta Achillesa, a w pracy przysłowiowa kula u nogi to koniecznie czytaj dalej! Biała koszula dla każdej kobiety może stać się jak perły dla Coco Chanel czy czarny golf dla Steve Jobs’a. Niejednokrotnie ze względu na ilość spędzanego czasu w pracy, a także określonego dress code’u biała koszula bez pytania staje się naszą „drugą” skórą. Jak kilkanaście razy w miesiącu ubierać ją z przyjemnością, a nie z obowiązku?

Z pewnością warto postawić na klasyczny krój koszuli, prosty fason, pozbawiony dodatkowych zdobień, aplikacji czy wszelkiego rodzaju zniekształceń na rękawach, czy kształcie kołnierzyka. Wówczas z łatwością połączysz ją z wieloma posiadanymi już  w szafie dodatkami oraz okryciami wierzchnimi. Tylko którymi i w jakim kolorze?

Zainspiruj się moją propozycją: 10 sposobów na białą koszulę w pracy! Sprawdź, które ze stylizacji śmiał możesz wykorzystać w swojej garderobie bez dokonywania nowych zakupów. Mam nadzieję, że dzięki moim sprawdzonym pomysłom na białą koszulę w Twojej szafie powieje świeżością!


Zobacz również:
Jak stworzyć bazę ubraniową w szafie?

 

ZOBACZ W GALERII
MOJĄ ULUBIONĄ STYLIZACJĘ Z BIAŁĄ KOSZULĄ

Koniecznie napisz jaka jest Twoja?

ZOBACZ TAKŻE