4 wskazówki jak znaleźć zaproszenie ślubne szyte na miarę

Zaproszenie ślubne szyte na miarę – chyba każda kobieta o takim właśnie marzy…

Jeżeli ten wyjątkowy w życiu dzień masz jeszcze przed sobą to podpowiem Ci, że warto nie tylko słuchać, ale przede wszystkim obserwować i podglądać zmagania innych. Jeżeli ten czas masz już za sobą to koniecznie podziel się swoim doświadczeniem i obal stereotypy przekazywane przez innych.

Poznaj moje 4 wskazówki, które sprawniej oraz trafniej pozwolą odnaleźć Ci to jedyne, czekające na Ciebie zaproszenie ślubne. 

zaproszenie2

1/ Użyj hasztagów


Nigdy nie pomyślałabym, że będę ich używać podczas przygotowań ślubnych. Digitalowy świat jednak wychodzi naprzeciw i dzięki # zbiera wartościowe dla nas informacje. Tym łatwiejsze okazuje się korzystanie z nich, gdy doskonale mamy już zbudowaną wizję oraz styl przyjęcia weselnego. Wówczas nie wpisujemy w wyszukiwarkę “zaproszenia ślubne” czy “zaproszenia na ślub”, tylko szukamy rustykalne/botaniczne zaproszenia na moje wesele ect. Za pomocą hasztagów #wesele #flowerwedding #rusticwedding możemy znaleźć niesamowite inspiracje w Google, Instagramie, Tumblr czy Pintereście.

2/ Minimalizm w wyborze, a nie dizajnie


Brzmi jak ograniczenie, ale wcale nim nie jest. To świadome zmniejszenia wachlarzu możliwości, jakie proponuje wyszukiwarka. Wobec wszystkich oferowanych propozycji dostajemy bzika na punkcie tego czego jeszcze nie widzieliśmy, co może być lepsze niż to co wybraliśmy ect. W efekcie końcowym takie myślenie najzwyczajniej w świecie frustruje i nie sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. A czy nie tak powinniśmy się czuć? Przeczytana ostatnio krótka historia doskonale utwierdziła mnie, że mniej nie znaczy “gorzej”, “wcale” czy “za mało”.

“Razem z MM chodzimy razem na kolacje do ulubionej hinduskiej restauracji w Warszawie. W menu znajduje się co najmniej kilkadziesiąt propozycji. Zawsze jednak wybieramy spośród dwóch, trzech ulubionych i sprawdzonych dań. Pewnego dnia postanowiliśmy zaszaleć i spróbować czegoś zupełnie nowego. Był to jedyny raz, gdy wyszłam z tego miejsca nie do końca zadowolonego ze zjedzonego właśnie posiłku.”

zaproszenie3

zaproszenie6

3/ Sprawdź kontakt


Tak ważny w międzyludzkich relacjach, tym bardziej gdy dotyczy jednego z najważniejszych dnia w życiu. Nie gloryfikując samego dnia ślubu, bo przecież potem trzeba równie radośnie i dobrze przeżyć razem całe życie. Aczkolwiek stawiam na firmę, która w miarę sprawnie i regularnie odpowiada na wiadomości, a także wykazują zainteresowanie klientem. Prokliencka postawa zawsze procentuje. Oczywiście zdaje sobie sprawę z “nadpobudliwych” Panien Młodych, jeżeli chodzi o ilość zadawanych pytań. Aczkolwiek, gdy otrzymujesz zamówienie na spersonalizowane próbki zaproszeń to raczej interesujesz się już taką klientką i jej dostawą, by nie trwała aż 2,5 tygodnia, prawda?

4/ Właściwy wybór terminu wręczenia


Grudzień to jeden z długo wyczekiwanych przeze mnie miesięcy w roku. Z pewnością ze względu na świąteczną atmosferę, pierwszy śnieg, lodowisko czy zapach wypiekanych pierników. To również doskonały czas by całą rodzinę zebrać w jednym miejscu. Tym bardziej, że Twoim celem na najbliższy miesiąc jest odwiedzenie ponad siedemdziesięciu bliskich osób w różnych częściach Polski i nie tylko! To sporo, nawet dla tak relacyjnej osoby jak ja.

W tym szczególnym okresie w roku upatrzyłam właśnie doskonałą okazję do wręczenie zaproszeń ślubnych. Oczywiście z pewnością jest wiele takich okazji, gdy wszyscy najważniejsi bliscy są w jednym miejscu, co umożliwia ich osobiste zaproszenie na ślub i wesele. Ty najlepiej znasz takie okoliczności sprzyjające. Podpowiem, że inną doskonałą okazją stać się może Wielkanoc.

Z pewnością jeszcze wiele przede mną przezabawnych, rodzinnych historii oraz tzw. dobrych rad, jakie spotkać mnie mogą podczas wręczania zaproszeń. Koniecznie napisz jaka jest Twoja zaproszeniowa historia.

ZOBACZ TAKŻE