Wesele w plenerze! Pomysł na strój i prezent

Wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Każdy ma na nią inny – własny pomysł! Warto to wziąć pod uwagę, gdy chcemy stać się częścią tego biesiadowania. Wesele w plenerze w sielskich okolicznościach to nie tylko wyzwanie i spora doza „ułańskiej fantazji” organizatorów, ale również gości. Widząc ich zaangażowanie nie można przejść obojętnie wobec tak oryginalnego przyjęcia, w którym ma się wziąć za chwilę udział!

Tańce na polance, noc pod gołym niebem, siano pod śpiworem – okoliczności o jakich często zapominamy na co dzień! Najpierw zastanawiamy się jak się w tym odnajdziemy, a już po chwili czujemy się częścią tego „rytuału”
i pragniemy w nim aktywnie uczestniczyć. W skupieniu wysłuchujemy wszystkich wskazówek organizatorów
i zaczynamy planować! Tylko jak zaskoczyć tak spontanicznych ludzi? Co na siebie włożyć?

   

Wesele w plenerze. Jak ubrać się odpowiednio?

Tylko, co tak naprawdę oznaczy słowo „odpowiednio” – czy traktować je jako synonim „wygodnie”? W końcu to wesele! Nie dzień spędzony w domu na kanapie czy casual friday w pracy. Słowo „wygodnie” nie oznacza rezygnacji z elegancji takiej na miarę okoliczności. Luźna atmosfera niech będzie wskazówką do luźnej, zwiewnej sukienki czy kombinezonu. Krzesła wymienione na zbijane ad hoc ławy niech zainspirują do sięgania po nieco bardziej surowe i naturalne obuwie. A całe beztroskie tło imprezy niech wpływa na nastrój, który zachęci do zabawy dodatkami.

Z reguły na tego typu imprezach potrafimy kilka razy zmienić sukienkę. Co jednak, gdy nie wiemy czy okoliczności będą temu sprzyjały? Dlatego tym razem postanowiłam kilka razy zmienić… nakrycie głowy, które zapewnia bardzo podobny efekt do tego z sukienką – w znaczący sposób zmienia wygląd.

   

Wybór prezentu. Pomysł własny czy korzystanie z gotowego rozwiązania?

Pomimo tego, że o przyjęciu wiemy na długo przed, to z prezentem czy symbolicznym upominkiem czekamy do samego końca. Czasem młodzi ułatwiają to zadanie udostępniając swoją listę lub zachęcając do spakowania „prezentu” do najpraktyczniejszego opakowania na świecie – koperty! Coraz popularniejsza staje się wymiana kwiatów na „określony upominek” np. wino.

Decyzja o tym, jaki alkohol na prezent wybrać nie należy do łatwych. Wymaga ona od nas poświęcenia odrobiny czasu. Sugestia organizatorów nie jest przypadkowa. Najparwdopodobniej obdarowywani bardzo lubią wino. Tym bardziej warto poświęcić chwilę na wybór lub też powierzyć go specjalistom – Lovvi bardzo to ułatwi! Pozwala sprawnie posortować interesujące nas kategorie, zmieścić się w zaplanowanym budżecie oraz ograniczyć do kilku najlepiej odpowiadających na potrzeby propozycji. Ta prezentowa wyszukiwarka z pewnością miło zaskoczy rozwiązaniami, o których nawet nie mieliśmy pojęcia, tym bardziej, gdy szczepy i macerowanie to dla nas tylko obco brzmiące słowa. Lovvi podsunie wiele ciekawych możliwości personalizowania tego uzupełniającego prezent właściwy upominku np. pamiątkowa skrzynka na wino z grawerem.

   

Dlaczego nie skorzystać z pomocy eksperta? Jak to wygląda u Was? Głowicie się sami nad oryginalnym wyborem czy korzystacie z gotowych rozwiązań?

ZOBACZ TAKŻE